Firmowy Fanpage

Prowadzenie social mediów jest czasochłonne – wymyślanie kreatywnych postów, planowanie, tworzenie grafik, a to dopiero początek. Nie wszystko musi być na Twojej głowie. Jestem dla Ciebie – dbam o regularność i spójność zamieszczanych postów, tworzę reklamy oraz buduję zasięg.

Wkładam mnóstwo serca do prowadzenia każdego rodzaju strony, tworzę kreatywne posty, które zwiększą Twoje zasięgi, a tym samym zdobędziesz nowych klientów

Skontaktuj się ze mną, a mogę Ci pomóc!

Etapy współpracy

Etap I – wycena, umowa

Zajmuję się tworzeniem i prowadzeniem fanpage’a firm na Facebooku, Instagramie oraz Linkedin. Prowadzę to kompleksowo, czyli tworząc grafiki, tekst oraz reklamę do postów.

Wszystko zaczyna się od kontaktu ze mną. Jestem dostępny telefonicznie, mailowo oraz poprzez facebook’a, instagrama lub twittera. W każdy z wymienionych sposobów, możesz się skontaktować. Wszystkie informacje do moich stron są dostępne w zakładce kontakt lub w stopce.

W pierwszej kolejności zadaję Ci kilka podstawowych pytań: czym się zajmujesz?, czego ma dotyczyć fanpage?

Następnie ustalam ilość postów dodawanych tygodniowo oraz jakiego rodzaju posty mają to być (np. grafika, zdjęcia z realizacji działań firmy, post tekstowy) – wszystkie ustalenia potrzebne są do wyceny moich działań.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów oraz wyceny, wystawiam fakturę po miesięcznym okresie oraz wysyłam umowę na wykonanie usługi (umowa jest na czas ustalony podczas rozmowy o szczegółach).

Etap II – realizacja

Drugi etap współpracy rozpoczynam od stworzenia loga, grafiki tła, które przedstawiam przed zamieszczeniem. Pokazuję jak stworzyć stronę firmy na facebooku i innych portalach. 

Jeśli posiadasz już stronę wysyłasz mi dane do zalogowania się i rozpoczynam swoją pracę. Co dwa tygodnie wysyłam Ci raport z prac.

Tworzę Social media, które projektowo oraz graficznie są na poziomie stron największych firm, korzystając z najlepszych programów graficznych. Podchodzę do każdej strony indywidualnie i wykonuje ją pod potrzeby klienta.