Strony WWW

Chcesz być widoczny w sieci i mieć nowych klientów? Powierz mi stworzenie Twojej strony internetowej, a efekt Cię zaskoczy. Do każdej stworzonej strony dodaje pakiet reklamy Google Ads o wartości 200 zł – całkowicie za darmo. Dzięki temu już pierwszego dnia zyskasz nowych klientów.

strony internetowe

Etapy współpracy

Strony internetowe i sklepy

Etap I - wycena strony, umowa

Tworzenie stron internetowych to podstawowa usługa jaką wykonuje oprócz zakładania i prowadzenia Social mediów oraz tworzenia grafik lub loga firm.

Wszystko zaczyna się od kontaktu ze mną. Jestem dostępny telefonicznie, mailowo oraz poprzez facebook’a, instagrama lub twittera. W każdy z wymienionych sposobów, możesz się skontaktować. Wszystkie informacje do moich stron są dostępne w zakładce kontakt lub w stopce.

W pierwszej kolejności zadaję Ci kilka podstawowych pytań: czym się zajmujesz?, czego ma dotyczyć twoja strona internetowa?, co chciałbyś, aby koniecznie pojawiło się na twojej stronie?

Następnie pytam na jakie zakładki chcesz na stronie oraz proszę o kilka linków do stron, które Ci się podobają i innych stron z twojej branży.

Jeśli jest to sklep internetowy pytam o ilość produktów w sklepie oraz jakie będą to produkty – fizyczne czy wirtualne?

Przy produktach fizycznych pytam o to czy posiadają one warianty (np. kolory, rozmiary)?

Wszystkie te pytania są konieczne w sprawie wyceny strony lub sklepu internetowego. Po ustaleniu wszystkich szczegółów strony oraz wyceny, wystawiam fakturę zaliczkową na 30% wartości wycenionego projektu oraz wysyłam umowę na wykonanie strony.

Etap II - hosting i domena, wymagane materiały

Drugi etap współpracy rozpoczynam od ustalenia czy posiadasz już wykupioną domenę i hosting. Jeśli nie posiadasz jeszcze domeny i hostingu, nie musisz się martwić, ponieważ podpowiem Ci gdzie najlepiej to zrobić.

Jeśli posiadasz już domenę i hosting wysyłasz mi dane do zalogowania się i rozpoczynam swoją pracę. W trakcie prac przedstawiam Ci projekt. Jeśli Ci się podoba tworzę stronę dalej. Na koniec przedstawiam pełną stronę oraz nanoszę poprawki wskazane przez Ciebie.

Tworzę strony, które projektowo oraz graficznie są na poziomie stron największych firm, korzystając z motywu Astra, Ocean oraz wtyczki Elementor. Podchodzę do każdej strony indywidualnie i wykonuje ją pod potrzeby klienta.

Na koniec wystawiam fakturę VAT na 7 dni.